Epicurean partnerem studia Cook Up

Warsztaty kulinarne po pracy to coraz bardziej popularna forma spędzania wolnego czasu. Obserwujemy ten trend z wielką radością, przy okazji aktywnie wspierając nowo powstające studia kulinarne.


Epicurean jest stałym partnerem warszawskiego studia CookUp. Wyjątkowego miejsca, gdzie zajęcia odbywają się w przyjaznej, nieskrępowanej atmosferze. Każde stanowisko pracy wyposażone jest w deski Epicurean z linii Eco Plastic, które doskonale komponują się z industrialnym, designerskim wnętrzem. 

CookUp to studio kulinarne, w którym odbywają się warsztaty, pokazy i prezentacje kulinarne oraz prywatne śniadania, obiady i kolacje z gotowaniem na żywo, jak również sesje zdjęciowe. W przestronnym, blisko 200-metrowym wnętrzu na uczestników warsztatów czeka 16 stanowisk do gotowania, komfortowa przestrzeń degustacyjna i wypoczynkowa. 

CookUp to też najwyższej jakości sprzęt do gotowania. Studio wyposażone jest w wysokiej klasy sprzęt, poza deskami Epicurean uczestnicy pracują na produktach włoskiej firmy Bertazzoni oraz Smeg. Do dyspozycji mają także  m.in. roboty kuchenne KitchenAid oraz noże Fiskars.