Epicurean finalistą konkursu Dobry Wzór

Linia desek do krojenia Eco Paper Epicurean została finalistą konkursu Dobry Wzór, organizowanego przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego. 

Wyprodukowane z papieru pochodzącego z recyklingu deski znalazły się w gronie 80 produktów odznaczających się najlepszym wzornictwem spośród 800 zakwalifikowanych do konkursu propozycji.

W ekspertyzie wystawionej linii Eco Paper przez specjalistów Instytutu Wzornictwa Przemysłowego podkreślona została estetyczna forma z dopracowanymi detalami. „Dzięki propagowaniu idei w duchu której powstaje - nadaje się na wyrafinowany, a przy tym praktyczny prezent.” Eksperci IWP docenili też cechy użytkowe, którymi odznaczają się deski: lekkość, łatwość manipulacji, bezpieczeństwo dla noży, odporność na zabrudzenia i wysokie temperatury oraz możliwość mycia w zmywarce. „Produkt zgodny z ideą zrównoważonego projektowania, adresowany do osób popierających działania prośrodowiskowe. Warto zainteresować się całością eleganckiej, funkcjonalnej oferty akcesoriów marki - podsumowują finalistę konkursu Dobry Wzór eksperci Instytutu.

Deski Eco Paper zakwalifikowały się do finału tegorocznej edycji konkursu w kategorii Strefa Domu. Są przykładem oryginalnego połączenia pragmatyzmu, dobrego wzornictwa oraz proekologicznych postaw. Nasza marka udowadnia, że eko design przynosi korzyści wszystkim stronom: klientom – poprzez dostarczanie produktów, które zgodnie z głównym założeniem ekologicznego projektowania, będą służyły przez lata, przy okazji ciesząc oko estetyczną formą, firmie – która dzięki dobremu wzornictwu połączonemu z odpowiedzialnym podejściem do biznesu buduje swój zysk oraz środowisku – ponieważ zaspokajanie potrzeb konsumentów oraz budowanie zysku przez firmę odbywa się możliwie jak najniższym kosztem ponoszonym przez przyrodę.