Epicurean partnerem programu "Gotuj na luzie"

Na antenie Polsat Cafe pojawił się nowy program kulinarny, którego prowadzącą jest Agnieszka Popielewicz.Program jest częścią promowanej przez markę Whirlpool kampanii “Gotuj na luzie”, mającej na celu pokazanie Polkom, że gotowanie może być proste, szybkie i przyjemne.

“Idea programu Gotuj na luzie jest mi bardzo bliska. Gotowanie stanowi ważną część mojego życia. Czerpię z przebywania w kuchni ogromną radość i chciałabym, żeby inni również potrafili cieszyć się przygotowywaniem i wspólnym jedzeniem posiłków. Gotowanie jest naprawdę dla każdego! Poza tym, gotowanie to nie tylko czynność niezbędna nam do życia, ale sposób na spędzenie czasu, integrację, budowanie fajnej więzi z innymi. W końcu najfajniejsze spotkania zawsze odbywają się w kuchni.”– mówi Agnieszka Popielewicz, ambasadorka kampanii “Gotuj na luzie”.

W emitowanym na antenie Polsat Cafe cyklu “Gotuj na luzie”, Agnieszka Popielewicz wraz z kucharzem Marco Ghia pokazują widzom, jak łatwo, szybko i kreatywnie przygotować wyśmienite dania na różne okazje.Wykorzystywane podczas produkcji programu deski Epicurean doskonale wpisują się w ideę gotowania bez
stresu i niepotrzebnej presji. Po skończonej pracy w kuchni deskę wystarczy wrzucić do zmywarki iudać się na zasłużony odpoczynek!